Elutoa elektrilahendused

Televiisori-, telefoni- ja arvutipistikupesad
Televiisorite, telefonide ja arvutite jaoks vajalikku juhtmestikku on õigem võtta arvesse juba elektritöid kavandades. Olles paigutanud pistikupesad kõikidele seintele, saate pärastpoole vaevata ruume ümber kujundada.

 Stereosüsteemide kõlarijuhtmestik
Kavandades kõlaritele õige asupaiga juba enne elektritööde teostamist, saate need vabalt paigutada suvalistele seintele ja kas või laeserva – ning kõiki juhtmeid stiilselt varjata.

 Reguleeritava tugevusega valgustus
Elutoas valitsevat meeleolu on hõlbus muuta reguleeritava valgustuse abil – hele valgus koristamise ajaks, veidi mahedam argieluks ning hämar televiisori vaatamiseks ja õhtu veetmiseks.

 Valgustuse kaugjuhtimine
Juhtmeteta infrapuna-kaugjuhtimispuldi abi saate reguleerida toa valgustust suvalisest paigast – kas või filmi vaatamist alustades mugavalt diivanil lesides.

 Lülitid
Valgusteid on võimalik põlema panna ja kustutada mitme erineva lüliti abil. Kõikide uste juurde oleks mõistlik paigutada selle toa valgustuslülitid, mille kõrvale võib installeerida ka pistikupesad. Sellisel juhul on võimalik näiteks lae- ja põrandavalgusteid süüdata ja kustutada tulles ja minnes hõlpsasti, ilma pimeduses kobamata.

 Piisaval hulgal pistikupesi
Kui pistikupesi leidub toa kõikidel seintel, ei ole Teil pärastpoole vaja vedada põrandal tolmu koguvaid või tülikalt ukseavade kohale jäävaid pikendusjuhtmeid. Ka tuba koristada on sellisel juhul kergem. Ärge unustage paigutada pistikupesi ühtlasi akende kohale, sest siis on lampidest jõuluvanikute varustamine elektriga lihtsam ja Te ei vaja selleks pikendusjuhtmeid.

 Põrandaküte
Kuna põrandaküte loob meeldiva soojatunde, kasutatakse seda tänapäeval sageli mitte üksnes pesuruumides, vaid kogu kodu kütmiseks. Pealegi ei jää siis kütteseadmed nähtavale ja Te saate sisustada tubasid vabamate kätega.


AS ENSTO ELEKTER,  Relika Roomet