Praktilised kingitused ehitusmeestele

5th_article_-_ehitusinfo.ee_-_tööriistad_ehitajatele.jpg

Kui mõni su lähedane on ehitaja, siis tead ilmselt, kui kõvasti ta tööl vaeva näeb. Ehitusmehed peavad olema tööl nii käredate talveilmadega, vihma kui ka lõõmava päikesega. Kindel on see, et ehitusmehed teevad oma rasket tööd südamega ning tunnevad alati rõõmu kingitustest, mis nende töö lihtsamaks muudab.

Kvaliteetsetes riietes on lust tööd teha

Ehitusmehe töö on raske ning hõlmab endas palju ohte. Kui ehitajad eelistavad korralikke tööriistu, siis näiteks tööriiete pealt kiputakse tihti raha kokku hoidma. Seetõttu on väga hea kingitus kvaliteetne tööriietus. Tööriiete valimisel peaks silmas pidama eelkõige funktsionaalsust – näiteks vajalikke taskuid, kuhu tööriistu paigutada, et need alati käepärast oleks. Arvestama peaks ka aastaajaga – seda eriti talvise tööriietuse valimisel, et riided oleks kindlasti ilmastikukindlad ning soojapidavad. Laia valiku tööriideid ja -jalatseid leiad siit.

Tööjalatsid on ehitusmehele asendamatud

Ehitusmehed veedavad suurema osa oma tööpäevast jalgadel, tihtipeale ka ebamugavates, külmades ja märgades oludes. Kusjuures valedest jalatsitest tekib ka lihas- ja liigesevalu, rääkimata selja- ja põlvevalust. Nii et tööjalatsid lähevad kingitusena igati asja ette. Kvaliteetsed saapad panevad iga ehitusmehe silmad särama, ent on ka kasulikud tervisele, et tööl oleks mugav ning jätkuks ka jõudu pärast rasket tööpäeva oma lähedastega aktiivselt aega veeta.

Et valida võimalikult head tööjalatsid, peab vaatama, et need toetaksid hästi jalga, et neid oleks pikal tööpäeval mugav kanda, muidugi ka et need oleksid piisavalt tugevad, et kaitsta jalgu vigastuste eest ning veekindlad, et ilmastikuolud tööd ei segaks.

Vältimaks õrnade kohtade vigastamist

Ehitusmehed veedavad suure osa tööajast põlvedel, mida on kerge vigastada. Aastad põlvitades ebamugavatel pindadel, nagu näiteks betoonil, jätavad põlvedele oma jälje. Seetõttu on iga ehitusmees kindlasti tänulik põlvekaitsmete eest, mis lasevad mugavamalt põlvili tööd teha. Hea kingitus on ka korralikud töökindad. Külmades oludes töötades saavad paratamatult käed kõige rohkem vatti ning peale selle, et kindad kaitsevad käsi kemikaalide või teravate esemete eest ehitusplatsil, aitavad need ka hoida nahka tervemana ning kaitsta kriimude eest. Parim valik on vee- ja tuulekindlad kindad, mis käed soojas ja kuivas hoiavad.

Tööriistad – kindla peale minek

Valides ehitusmehele kingitust, ei saa korralike ning kvaliteetsete tööriistadega kindlasti mööda panna. Tööriistad muudavad töö tegemise palju lihtsamaks ing tõsiasi on see, et kvaliteetsemate tööriistadega on ka töö lõpptulemus kvaliteetsem. Korralikud tööriistad saab mugavalt tellida Kaup24 e-poest.

Ehitusmeestel on paratamatult palju tööriistu ning väiksemaid vidinaid, mida on väga oluline hoida organiseeritult. Tavainimestki ajab marru, kui otsida taga seda ühte kruvikeerajat kümnest. Mis siis veel rääkida ehitusmehest, kellel on üüratu kogus tööriistu. Seetõttu kulub ehitusmeestele alati ära korralik tööriistakohver, mis nende tööriistu kaitseb ja omal kohal hoiab. Eriti mugavad tööriistakohvrid on ratastega, mis aitab neid hõlpsamalt ühest kohast teise liigutada.

Mis aga ehitusmeestel tõeliselt silmad särama paneb, on kahtlemata igasugused elektrilised tööriistad – näiteks trellid ja saed. Ja mida kvaliteetsem, seda parem. Korralik akutrell teenib ehitusmeest ustavalt aastaid ning ehitusel kasutatakse seda pea igapäevaselt. Ostes akutrelli, tasub kindlasti jälgida esiteks selle võimsust ning võimalusel osta juurde mitu akut, et kingisaaja oma tööd aku tühjenemisel katkestama ei peaks.

Ehitusmeeste jaoks on tihtipeale nende töö samas ka nende hobi, mis omakorda muudab nendele kingituste tegemise palju lihtsamaks. Ehitusentusiastid hindavad alati kvaliteetseid ning korralikke tööriistu, aga miks mitte ka korralikke tööriideid, milles on mugav ja turvaline tööd teha.