Viljandi haigla uue õendus-hoolduskoduhankele esitati kaks pakkumist


BNS 11.01.2012

Viljandi haigla uue õendus-hoolduskodu ehitustööde riigihankele esitati kaks pakkumist, eelnevalt esitas taotluse hankel osalemiseks kolm ettevõtet.

"Mõlemad esitatud pakkumised olid ühispakkumused, mille juhtivpartneriteks olid OÜ Eviko SV ja OÜ Silindia," ütles hanke eest vastutav Leho Tamvere BNS-ile.

Tamvere lisas, et enne seda, kui SA Viljandi Haigla nõukogu riigihanke tulemusi kinnitanud pole, pakkumiste kohta detailsemat infot avaldada ei saa.

Viljandimaale Pärsti valla Jämejala külla rajatava kahekorruselise õendus-hoolduskodu hoonealune pind on 1046 ruutmeetrit ja suletud netopind 1737 ruutmeetrit. Ehitise tööiga on 50 aastat, arvestuslikult on hoones ruumi kokku 98 inimesele.

Hankelepingu kestus on kaheksa kuud. Hankelepingu täitmise alguseks on planeeritud 2012. aasta aprill ja lõpuks tuleva aasta november.

Taotleja viimase kolme majandusaasta keskmine netokäive pidi olema vähemalt kolm miljonit eurot. Pakkujal pidi olema sarnaste ehitustööde kogemust vähemalt viis aastat ja ta pidi olema viimase viie aasta jooksul ehitanud või renoveerinud vähemalt viis sarnast objekti.