Narva Vee torustike hankele esitasid pakkumised Merko ja Astlanda


BNS 30.08.2011

Narva ja Narva-Jõesuu linna veefirma AS-i Narva Vesi korraldatud Narva veevarustus- ja kanalisatsioonitorustike teise osa rekonstrueerimise ehitustööde riigihankele laekus kaks ühispakkumist: üks Merko Ehitus AS-ilt ja Merko Infra AS-ilt ja teine Astlanda Ehitus OÜ-lt, Viimsi Keevitus AS-ilt ning Tekton OÜ-lt.

Narva Vee projektijuht Hilje Õunapuu ütles teisipäeval BNS-ile, et lepingu loodab ettevõte hanke võitjaga sõlmida hiljemalt tänavu detsembrikuu lõpuks.

Varasema info kohaselt peab hanke võitja rekonstrueerima, sealhulgas projekteerima ja ehitama 17,088 kilomeetrit ühisveevarustustorustikke ning 6,405 kilomeetrit ühiskanalisatsioonitorustikke. Lisaks tuleb rajada ja projekteerida 0,419 kilomeetrit uut ühisveevarustustorustikku ja 0,621 kilomeetrit uut ühiskanalisatsioonitorustikku.

Hankelepingu kestuseks on 691 päeva. Projekti rahastavad Narva Vesi, Narva linnavalitsus ja Euroopa Ühtekuuluvusfond.

Narva Vee esimese hanke Narva linna ühisveevarustuse-, kanalisatsiooni- ja sadeveetorustike projekteerimiseks ja ehituseks mais 14,16 miljoni euroga Water Ser Ehitusjuhtimine OÜ, Water Ser AS-i ja OÜ Astlanda Ehitus ühispakkumine. Hankelepingu järgi rekonstrueerivad ja ehitavad ettevõtted aastatel 2011–2014 ligi 26 kilomeetrit ühisveevarustus-, 27 kilomeetrit ühiskanalisatsiooni- ja ligi 11 kilomeetrit sadeveetorustikku.