Põltsamaa piirkonna veevärgi hankele tuli kokku üheksa pakkumist


BNS 30.05.2011

Põltsamaa Vallavara OÜ käivitatud Põltsamaa, Kolga-Jaani ja Pajusi valla ühisveevärgi ja kanalisatsioonisüsteemide projekteerimis- ja ehitustööde hankele laekus reedeseks tähtajaks kokku üheksa pakkumist.

Hange oli jaotatud neljaks osaks. Põltsamaa Vallavara esindaja Valev Uus ütles esmaspäeval BNS-ile, et osa pakkumisi laekus vaid hanke ühele osale, osa mitmele osale. "Odavama otsa pakkumised jäävad eelarve piiridesse," lausus ta, märkides, et veevärgi ehitustööde eelarve on 107 miljonit krooni ehk 6,8 miljonit eurot pluss käibemaks.

Uus lisas, et praegu tegeleb hindamiskomisjon laekunud pakkumiste läbivaatamisega ja hanke võitja selgub kuu aja jooksul.

Varasema info põhjal tuleb hanke esimeses osas hanke võitjal rekonstrueerida ja rajada reoveepumplad ning 22,1 kilomeetrit torustikke Põltsamaa valla asulates Adaveres, Kamaris, Eskus ja Lustiveres. Teises osas tuleb rekonstrueerida ja rajada reoveepumplad ning 11,4 kilomeetrit torustikke Kolga-Jaani ja Pajusi valla asulates Kolga-Jaani alevikus, Leies, Pisisaares ja Vägaris.

Hanke kolmandas osas tuleb rekonstrueerida seitse reoveepuhastit Adavere, Kamari, Esku, Kolga-Jaani, Leie, Pisisaare ja Vägari asulates ning neljandas osas rekonstrueerida ja rajada kaheksa joogiveerajatist Adavere, Kamari, Esku, Lustivere, Kolga-Jaani ja Leie asulates.