Nõmme Tervisekeskus avab esmaspäeval uksed


Pressiteade 01.04.2011

Esmaspäeval, 4. aprillil avab uksed Lääne- Tallinna Keskhaigla vastrenoveeritud Nõmme tervisekeskus, kus lisaks senistele perearstikeskustele ja eriarstidele asuvad tööle ka munitsipaalsed perearstid.

“Uus tervisekeskus sisaldab endas sümbioosi pere- ja eriarstidest, diagnostikast, laboratoorsetest uuringutest, hambaravist, apteegist, tagades patsientidele võimalikult palju teenuseid ühes kohas,“ ütles abilinnapea Merike Martinson. „Munitsipaalse perearstikeskuse rajamisega loodame parandada senise süsteemi vajakajäämisi, mis on patsientide rahulolematust pälvinud, sealhulgas abi kättesaadavusega nädalavahetusel ning hädavajalike koduvisiitidega,“ ütles Martinson.

Jaama 11 asuv arhitektuuriväärtuslik hoone sai ehitus-renoveerimistööde käigus juurde lisakorruse, mis võimaldab terviseasutuse senist tegevust märgatavalt laiendada.

Nõmme tervisekeskus on renoveeritud patsiendisõbralikult, võimaldades hoones mugavalt liikuda ka liikumispuudega ja ratastoolipatsientidel. Hoonesisest liikumist kergendab nelja korrust läbiv lift.

Tervisekeskus on avatud tööpäevadel 7.30- 19.00. Tööd jätkavad Hiiu Perearstikeskuse, Nõmme Perearstikeskuse ja Mustamäe-Nõmme Perearstikeskuse arstid, aga patsiente oodatakse ka eriarstide, sh kirurgi, naha- ja suguhaigustearsti, nina- kõrva ja kurguhaigustearsti jt vastuvõttudele.

Munitsipaalne perearstikeskus alustab tööd maikuus kolme perearstiga, neist üks uue nimistuga. Uude nimistusse registreerumisevõimalusest teatatakse eelnevalt.