Aiad ja väravad

Vastupidavad ja kaunid välispiirded annavad maa omanikule nii turvatunnet kui ka tõstavad krundi esteetilist väärtust. Üha enam majaomanikke on otsustanud oma territooriumi piirata aiaga, küsimuseks jääb ainult: milline aed oleks sobilikkum samas aga vastupidavam ning harmoneeruks ümbruskonnaga.

Puitaiad

Eldur OÜ

Erinevate puitaedade ehitamiseks valmistatakse kogu vajaminev materjal:
  • aialipid vastavalt klientide soovile erineva kuju ja mõõtmetega
  • horisontaalse laudisega aiamaterjal
  • piirdeaedade valmis moodulid
  • aiaelemendid: puitpostid, põiklatid, katteliistud, väravaraamid

FAAC väravaajamid ja tõkkepuud

OÜ Kinema

OÜ Kinema on firma FAAC ainuesindaja Eestis, kes müüb, paigaldab ja hooldab FAAC-i toodangut. FAAC-i tootevalikusse kuuluvaid väravaajameid on võimalik vastavalt kasutaja vajadustele varustada erinevate turva- ja juhtimisseadmetega. FAAC omab CE vastavussertifikaati ja 1996. aastast alates ISO 9001 sertifikaati toodetele, protsessijuhtimisele ja organisatsioonijuhtimisele. FAAC-il on 65 müügiesindust maailmas ja tooted on enimmüüdud Euroopas. Aastas toodetakse üle 600 000 erineva ajami. FAAC pakub valikut kahest erinevast tehnoloogiast: elektromehaanilised ajamid ja hüdraulilised ajamid.

Aiakivid Kehra Kivitehas

Kehra Kivitehase aiakivid on:
Täpsete mõõtmetega, mis tagab müüritöö kiiruse ning korrektse tulemuse.
Hea külmakindlusega.

Looduslik puitaed aina populaarsem

Oma Maja

Nägusaid ja looduslähedasi puitaedu meisterdatakse järjest enam. Üks põhjuseid on kindlasti sobivus loodusega, mis laiutab meie maakodude ja suvilate ümber.

Võrkaia saab püsti paari päevaga

Äripäev

Tuulekindla, kuid väheldase röövlikindlusega võrkaia saab püstitada ka ilma vundamendita.

Lihtne lippaed nõuab kitsast lauda ja niiskuskaitset

Äripäev

Lippaia aastakümneid pika ea saladus peitub lippide õiges kujus, laiuses, põõnast üleulatuses, maapinna eest kaitstuses ja niiskuskaitses.