Trepikodade remont: lihtsalt, odavalt ja kvaliteetselt

AS Eskaro

Traditsiooniline trepikodade renoveerimine hõlmab endas tervet kompleksi töid. Kuni XX sajandi lõpuni kasutati trepikodade seinte värvimiseks põhiliselt alküüdvärve. Selliste pindade ülevärvimiseks vesidispersioonvärvidega tuli teostada tolmust ja töömahukat karestamist kuni pinna matistumiseni. Eesti esimene oma värvitootja Eskaro, kes on juba 1993-st aastast tegelenud värvide tootmise ja arendusega, on oma laborites välja töötanud uued tehnoloogiad, mis teevad trepikodade kosmeetilise remondi lihtsaks, odavaks ja kvaliteetseks.

Arengud kodumaises värvitööstuses: antibakteriaalne ja hallitusvastane värv AKZENT

AS Eskaro

Kodu kujundamine on igale inimesele väga tähtis ja isiklik tegevus. Mida kiiremaks muutub elu, seda tähtsam on, et kodus tunneksime end hästi ja turvaliselt. Selleks, et kodus oleks hea, ei piisa ainult ilusast kujundusest. Tihti saavad määravaks esmapilgul märkamatud asjaolud, nagu naabrid, ümbritsev liiklus ja õhk, ventilatsioon, kujunduses kasutatud materjalid.

Kivifassaadide remont

AS Eskaro

Ilus fassaad rõõmustab alati silma. Kõige eredama mulje jätavad hooned, millel on arhitektuurne ja ajalooline väärtus. Kuid isegi stiilne modern või keerukas barokk kaotab oma võlu kui fassaad on remontimata või määrdunud.

Puitkonstruktsioonid ja -ehitised vajavad väga head kaitset

AS Eskaro

Puit on elav materjal, mis sisaldab niiskust. Saematerjalides ja puittoodetes on samasugune rakkude ehitus nagu kasvaval puul. Seetõttu imavad saelauad väga hästi vett ning rohkem piki- kui ristisuunas. Eeskätt õhuniiskuse, aga ka nt vihmavee toimel muutub puidus õhuniiskus. Suhtelise õhuniiskuse kõikumisel püüab puit tasakaalustada niiskuse sisaldust kuivab kokku või pundub, mistõttu lauad võivad tõmbuda kõveraks. Väga tähtis on vähendada puidu loomulikku omadust imada vett, kasutades selleks spetsiaalseid puidukaitsevahendeid. Mida ette võtta puidu vaenlaste vastu?

Uus süsteemne lähenemine puidukaitsele

AS Eskaro

BIOSTOP - Sügavale imbuv puidukaitsekrunt, mis kaitseb puitu mädanemise, hallituse, sinetuse, aga ka putukate-kahjurite eest. Parandab dekoratiivsetepuiduviimistlusmaterjalide nakkuvust aluspinnaga.